Wedstrijdprogramma Zaalseizoen 2019 – 2020

zaterdag 7 december 2019

Datum/TijdThuisploegUitploegAccommodatiePlaatsVerzameltijd
07/12 13:40Nexus 1Vriendenschaar 1GroenoordhalSchiedamonbekend
07/12 13:00RWA 3Vriendenschaar 2RhoonRhoononbekend
07/12 15:45Maassluis 3Vriendenschaar 3OlympiaMaassluis14:40
07/12 18:20PKC / SWKGroep A3Vriendenschaar A1PKC-halPapendrecht17:00
07/12 13:50Vriendenschaar A2OZC A1SporthoeveBodegraven13:20
07/12 13:15Dubbel Zes / Futura B1Vriendenschaar B1GaslaanDen Haagonbekend
07/12 12:50Vriendenschaar B2IJsselvogels B2SporthoeveBodegraven12:20
07/12 10:30SDO / BlijWerkt B2Vriendenschaar B3De SchulenburchKamerikonbekend
07/12 15:00Vriendenschaar B4't Capproen B1SporthoeveBodegravenonbekend
07/12 11:50Vriendenschaar C1Weidevogels C1SporthoeveBodegraven11:10
07/12 10:50Vriendenschaar C2Nieuwerkerk C5SporthoeveBodegraven10:20
07/12 11:00Fiks D2Vriendenschaar D1Sporthal De CuylOegstgeestonbekend
07/12 09:50Vriendenschaar D2Reflex D1SporthoeveBodegraven09:20
07/12 09:50Vriendenschaar E1Maassluis E3SporthoeveBodegraven09:20
07/12 09:30Vriendenschaar F1HKV / Ons Eibernest F1SporthoeveBodegraven09:00
07/12 14:15Vriendenschaar G1Vitesse G2De HoeksteeHoek van Hollandonbekend
07/12 15:45Velocitas G2Vriendenschaar G1De HoeksteeHoek van Hollandonbekend

zaterdag 14 december 2019

Datum/TijdThuisploegUitploegAccommodatiePlaatsVerzameltijd
14/12 19:50Vriendenschaar 1Erasmus 1SporthoeveBodegraven19:05
14/12 18:30Vriendenschaar 2Erasmus 2SporthoeveBodegraven17:45
14/12 10:30Vriendenschaar 3Valto 3SporthoeveBodegraven09:55
14/12 12:45Vriendenschaar A1KCC A2SporthoeveBodegraven12:00
14/12 11:45Vriendenschaar B1Fluks B1SporthoeveBodegraven11:00
14/12 15:10Gemini B1Vriendenschaar B2De MammoetGouda14:20
14/12 15:20Velocitas B3Vriendenschaar B3De DoesLeiderdorponbekend
14/12 09:45't Capproen B1Vriendenschaar B4De EendraghtHellevoetsluisonbekend
14/12 11:10Meervogels / Física C1Vriendenschaar C1De VeurZoetermeeronbekend
14/12 12:50Achilles C3Vriendenschaar C2Sportcampus ZuiderparkDen Haagonbekend
14/12 10:00Reeuwijk D2Vriendenschaar D2De MeerkoetReeuwijk09:20
14/12 10:00ONDO E7Vriendenschaar E1De HoeksteeHoek van Hollandonbekend
14/12 09:30Vriendenschaar E2IJsselvogels E5SporthoeveBodegraven09:00
14/12 10:00KCR F1Vriendenschaar F1De WisselRidderkerkonbekend
14/12 09:30Vriendenschaar F2Tempo F1SporthoeveBodegravenonbekend

zaterdag 21 december 2019

Datum/TijdThuisploegUitploegAccommodatiePlaatsVerzameltijd
21/12 13:00SDO D1Vriendenschaar D1De VosseHillegomonbekend

zaterdag 4 januari 2020

Datum/TijdThuisploegUitploegAccommodatiePlaatsVerzameltijd
04/01 14:40Vriendenschaar 4SDO 1SporthoeveBodegraven14:00
04/01 13:30Vriendenschaar A2Nieuwerkerk A4SporthoeveBodegraven13:00
04/01 11:30Vriendenschaar B2Gemini B1SporthoeveBodegraven11:00
04/01 12:30Vriendenschaar B4Nieuwerkerk B3SporthoeveBodegravenonbekend
04/01 10:30Vriendenschaar D1Madjoe D3SporthoeveBodegraven10:00
04/01 09:30Vriendenschaar E1Die Haghe E4SporthoeveBodegraven09:00
04/01 09:30Vriendenschaar F1Maassluis F1SporthoeveBodegraven09:00

zaterdag 11 januari 2020

Datum/TijdThuisploegUitploegAccommodatiePlaatsVerzameltijd
11/01 17:25Atlas 1Vriendenschaar 1De BeltOost-Souburgonbekend
11/01 18:35Atlas 2Vriendenschaar 2De BeltOost-Souburgonbekend
11/01 16:10DES 5Vriendenschaar 3De HoornbloemDen Hoorn15:05
11/01 13:40Vriendenschaar 4Meervogels / Física 7SporthoeveBodegraven13:00
11/01 15:30IJsselvogels A1Vriendenschaar A1ZuidplasMoordrecht14:25
11/01 12:30Vriendenschaar A2Avanti / Post Makelaardij A4SporthoeveBodegraven12:00
11/01 17:10Madjoe B1Vriendenschaar B1MiddelmorsRijnsburg15:50
11/01 12:10Reflex B1Vriendenschaar B3SnellerpoortWoerdenonbekend
11/01 11:30Vriendenschaar C1Avanti / Post Makelaardij C2SporthoeveBodegraven10:50
11/01 10:30Vriendenschaar C2KOAG C3SporthoeveBodegraven10:00
11/01 13:30KZ Danaiden D3Vriendenschaar D1Drie OktoberhalLeidenonbekend
11/01 09:30Vriendenschaar D2IJsselvogels D3SporthoeveBodegraven09:00
11/01 09:30Vriendenschaar E1Avanti / Post Makelaardij E2SporthoeveBodegraven09:00
11/01 13:40Olympia E3Vriendenschaar E2OlympiaSpijkenisse12:30
11/01 11:00Fiducia F1Vriendenschaar F2EuropahalVleutenonbekend

zaterdag 18 januari 2020

Datum/TijdThuisploegUitploegAccommodatiePlaatsVerzameltijd
18/01 19:50KVK 1Vriendenschaar 1Het Groene WoudKapelleonbekend
18/01 18:00Nieuwerkerk 5Vriendenschaar 2De Kleine VinkNieuwerkerk ad IJssel16:55
18/01 16:35Twist 4Vriendenschaar 3WestwijkVlaardingen15:30
18/01 20:00Vriendenschaar 4Madjoe 6SporthoeveBodegraven19:20
18/01 19:00Oranje Wit A2Vriendenschaar A1Oranje WithalDordrecht17:35
18/01 12:15Fiks B1Vriendenschaar B1Sporthal De CuylOegstgeestonbekend
18/01 19:00Vriendenschaar B4Olympia B3De MeerkoetReeuwijkonbekend
18/01 19:00Vriendenschaar C1Nieuwerkerk C2SporthoeveBodegraven18:20
18/01 13:20Excelsior C3Vriendenschaar C2De BuitenhofDelftonbekend
18/01 11:00Reflex D1Vriendenschaar D2SnellerpoortWoerdenonbekend
18/01 09:15Refleks E2Vriendenschaar E1De SchilpRijswijk08:15
18/01 18:00Vriendenschaar E2Nieuwerkerk E9De MeerkoetReeuwijk17:20
18/01 11:45Avanti / Post Makelaardij F2Vriendenschaar F1De ViergangPijnackeronbekend
18/01 10:00VIKO F2Vriendenschaar F2HelsdingenVianenonbekend

zaterdag 25 januari 2020

Datum/TijdThuisploegUitploegAccommodatiePlaatsVerzameltijd
25/01 19:30Vriendenschaar 1OZC 1SporthoeveBodegraven18:45
25/01 18:15Vriendenschaar 2OZC 2SporthoeveBodegraven17:30
25/01 14:45Vriendenschaar 3ONDO 3SporthoeveBodegraven14:10
25/01 13:30Vriendenschaar 4Velocitas 9SporthoeveBodegraven12:50
25/01 17:00Vriendenschaar A1RWA A1SporthoeveBodegraven16:15
25/01 19:15Korbis A2Vriendenschaar A2De DreefWaddinxveen18:25
25/01 16:00Vriendenschaar B1Pernix B1SporthoeveBodegraven15:15
25/01 15:15Avanti / Post Makelaardij B3Vriendenschaar B2EmeraldDelfgauwonbekend
25/01 12:30Vriendenschaar B3ESDO B1SporthoeveBodegraven12:00
25/01 11:00Ventura Sport B1Vriendenschaar B4ApollohalStrijenonbekend
25/01 15:00Madjoe C2Vriendenschaar C1MiddelmorsRijnsburg13:45
25/01 11:30Vriendenschaar D1Atlantis D1SporthoeveBodegraven11:00
25/01 13:00Gemini D2Vriendenschaar D2De MammoetGouda12:10
25/01 10:30Vriendenschaar E1KCC E1SporthoeveBodegraven10:00
25/01 13:00Gemini E1Vriendenschaar E2De MammoetGouda12:10
25/01 10:30Vriendenschaar F1Nieuwerkerk F2SporthoeveBodegraven10:00
25/01 09:30Vriendenschaar F2Victum F1SporthoeveBodegravenonbekend

zaterdag 1 februari 2020

Datum/TijdThuisploegUitploegAccommodatiePlaatsVerzameltijd
01/02 19:50Vriendenschaar 1Korbatjo 1SporthoeveBodegraven19:05
01/02 18:30Vriendenschaar 2Korbatjo 2SporthoeveBodegraven17:45
01/02 12:50Vriendenschaar 3Weidevogels 4SporthoeveBodegraven12:15
01/02 14:10SDO 1Vriendenschaar 4De VosseHillegomonbekend
01/02 15:25Albatros A1Vriendenschaar A1DevelsteinhalZwijndrechtonbekend
01/02 14:30Nieuwerkerk A4Vriendenschaar A2De Kleine VinkNieuwerkerk ad IJssel13:40
01/02 12:00Sporting Trigon B1Vriendenschaar B15 Mei-halLeidenonbekend
01/02 11:00IJsselvogels B2Vriendenschaar B2ZuidplasMoordrecht10:10
01/02 17:15Korbis B2Vriendenschaar B3De DreefWaddinxveen16:25
01/02 13:30Nieuwerkerk B3Vriendenschaar B4De Kleine VinkNieuwerkerk ad IJsselonbekend
01/02 13:05Dijkvogels C1Vriendenschaar C1SporthalMaasdijkonbekend
01/02 10:50Vriendenschaar C2Avanti / Post Makelaardij C6SporthoeveBodegraven10:20
01/02 11:50Vriendenschaar D1SDO D1SporthoeveBodegraven11:20
01/02 09:50Vriendenschaar D2De Voltreffers D1SporthoeveBodegraven09:20
01/02 12:00Die Haghe E4Vriendenschaar E1Sportcampus ZuiderparkDen Haagonbekend
01/02 09:50Vriendenschaar E2Nikantes E1SporthoeveBodegraven09:20
01/02 09:00Maassluis F1Vriendenschaar F1OlympiaMaassluis08:00
01/02 09:00Vriendenschaar F2Korbis F2SporthoeveBodegravenonbekend
01/02 14:00Dijkvogels G4Vriendenschaar G1BongerdhalBarendrechtonbekend
01/02 15:00Vriendenschaar G1ONDO G1BongerdhalBarendrechtonbekend

zaterdag 8 februari 2020

Datum/TijdThuisploegUitploegAccommodatiePlaatsVerzameltijd
08/02 19:05ONDO 1Vriendenschaar 1Westlandhal’s-Gravenzande17:40
08/02 17:45ONDO 2Vriendenschaar 2Westlandhal’s-Gravenzande16:20
08/02 20:40Excelsior 5Vriendenschaar 3De BuitenhofDelftonbekend
08/02 14:20Vriendenschaar 4Paal Centraal 5SporthoeveBodegraven13:40
08/02 13:10Vriendenschaar A1Reeuwijk A1SporthoeveBodegraven12:25
08/02 12:00Vriendenschaar A2ONDO A5SporthoeveBodegraven11:30
08/02 11:00Vriendenschaar B3Atlantis B2SporthoeveBodegraven10:30
08/02 13:30KCR B3Vriendenschaar B4De FakkelRidderkerkonbekend
08/02 10:00Vriendenschaar C1DES C1SporthoeveBodegraven09:20
08/02 13:05Velocitas D2Vriendenschaar D1De DoesLeiderdorponbekend
08/02 09:30Trekvogels D1Vriendenschaar D2Zadkine-halRotterdam08:35
08/02 12:00NIO E3Vriendenschaar E2WilgenringRotterdam11:05
08/02 10:00Thor F1Vriendenschaar F2De KroonHarmelenonbekend

zaterdag 15 februari 2020

Datum/TijdThuisploegUitploegAccommodatiePlaatsVerzameltijd
15/02 16:45Vriendenschaar 1Nexus 1SporthoeveBodegraven16:00
15/02 15:30Vriendenschaar 2RWA 3SporthoeveBodegraven14:45
15/02 13:00Vriendenschaar 3Maassluis 3SporthoeveBodegraven12:25
15/02 18:20Madjoe 6Vriendenschaar 4MiddelmorsRijnsburg17:05
15/02 14:10Vriendenschaar A1PKC / SWKGroep A3SporthoeveBodegraven13:25
15/02 17:00OZC A1Vriendenschaar A2De EnkRotterdam15:55
15/02 12:00Vriendenschaar B1Dubbel Zes / Futura B1SporthoeveBodegraven11:15
15/02 11:00Vriendenschaar B3SDO / BlijWerkt B2SporthoeveBodegraven10:30
15/02 15:35Weidevogels C1Vriendenschaar C1RijneveenBleiswijkonbekend
15/02 15:30Nieuwerkerk C5Vriendenschaar C2De Kleine VinkNieuwerkerk ad IJssel14:40
15/02 10:00Vriendenschaar D1Fiks D2SporthoeveBodegraven09:30
15/02 09:45De Voltreffers D1Vriendenschaar D2ArkendonkOosterhout08:25
15/02 09:00Maassluis E3Vriendenschaar E1OlympiaMaassluis08:00
15/02 14:30HKV / Ons Eibernest F1Vriendenschaar F1HKV/Ons EibernesthalDen Haag13:25

zaterdag 29 februari 2020

Datum/TijdThuisploegUitploegAccommodatiePlaatsVerzameltijd
29/02 13:00Vriendenschaar 4ALO 6SporthoeveBodegraven12:20
29/02 11:00Vriendenschaar B2Dijkvogels B2SporthoeveBodegraven10:30
29/02 12:00Vriendenschaar B4NIO B1SporthoeveBodegravenonbekend
29/02 10:00Vriendenschaar C2Sperwers C1SporthoeveBodegraven09:30

zaterdag 7 maart 2020

Datum/TijdThuisploegUitploegAccommodatiePlaatsVerzameltijd
07/03 15:00Erasmus 1Vriendenschaar 1ErasmusRotterdamonbekend
07/03 13:45Erasmus 2Vriendenschaar 2ErasmusRotterdamonbekend
07/03 14:15Valto 3Vriendenschaar 3Vreeloo-halDe Lier13:05
07/03 12:10KCC A2Vriendenschaar A1SchenkelCapelle ad IJssel11:00
07/03 15:00Fluks B1Vriendenschaar B1De OverkantNoordwijk Zhonbekend
07/03 11:00KOAG B2Vriendenschaar B2Groene WeteringKrimpen ad IJssel10:00
07/03 12:00Vriendenschaar C1Meervogels / Física C1SporthoeveBodegraven11:20
07/03 11:00Vriendenschaar C2Achilles C3SporthoeveBodegraven10:30
07/03 13:00Madjoe D3Vriendenschaar D1MiddelmorsRijnsburg11:55
07/03 09:30Vriendenschaar D2Gemini D2SporthoeveBodegraven09:00
07/03 10:00Vriendenschaar E1ONDO E7SporthoeveBodegraven09:30
07/03 09:00IJsselvogels E5Vriendenschaar E2ZuidplasMoordrecht08:10
07/03 09:00Vriendenschaar F1KCR F1SporthoeveBodegraven08:30
07/03 09:00Tempo F1Vriendenschaar F2LimeshallenAlphen ad Rijnonbekend

zaterdag 14 maart 2020

Datum/TijdThuisploegUitploegAccommodatiePlaatsVerzameltijd
14/03 17:50Vriendenschaar 1Atlas 1SporthoeveBodegraven17:05
14/03 16:30Vriendenschaar 2Atlas 2SporthoeveBodegraven15:45
14/03 15:15Vriendenschaar 3DES 5SporthoeveBodegraven14:40
14/03 14:35Meervogels / Física 7Vriendenschaar 4De VeurZoetermeeronbekend
14/03 14:00Vriendenschaar A1IJsselvogels A1SporthoeveBodegraven13:15
14/03 14:45Avanti / Post Makelaardij A4Vriendenschaar A2De ViergangPijnackeronbekend
14/03 13:00Vriendenschaar B1Madjoe B1SporthoeveBodegraven12:15
14/03 12:00Vriendenschaar B3Reflex B1SporthoeveBodegraven11:30
14/03 17:10Avanti / Post Makelaardij C2Vriendenschaar C1De ViergangPijnackeronbekend
14/03 14:10KOAG C3Vriendenschaar C2Groene WeteringKrimpen ad IJssel13:10
14/03 11:00Vriendenschaar D1KZ Danaiden D3SporthoeveBodegraven10:30
14/03 10:00Vriendenschaar E2Olympia E3SporthoeveBodegraven09:30
14/03 10:00Vriendenschaar F2Fiducia F1SporthoeveBodegravenonbekend
14/03 13:35Vriendenschaar G1IJsselvogels G1SporthalMaasdijkonbekend
14/03 14:35Vitesse G2Vriendenschaar G1SporthalMaasdijkonbekend

donderdag 19 maart 2020

Datum/TijdThuisploegUitploegAccommodatiePlaatsVerzameltijd
19/03 19:00Vriendenschaar F1Excelsior F1De MeerkoetReeuwijk18:20

zaterdag 21 maart 2020

Datum/TijdThuisploegUitploegAccommodatiePlaatsVerzameltijd
21/03 18:05Vriendenschaar 1KVK 1SporthoeveBodegraven17:20
21/03 16:45Vriendenschaar 2Nieuwerkerk 5SporthoeveBodegraven16:00
21/03 15:30Vriendenschaar 3Twist 4SporthoeveBodegraven14:55
21/03 13:20ALO 6Vriendenschaar 4OckenburghDen Haag12:00
21/03 14:15Vriendenschaar A1Oranje Wit A2SporthoeveBodegraven13:30
21/03 12:00Vriendenschaar A2Valto A4SporthoeveBodegraven11:30
21/03 13:15Vriendenschaar B1Fiks B1SporthoeveBodegraven12:30
21/03 14:05Dijkvogels B2Vriendenschaar B2SporthalMaasdijkonbekend
21/03 11:00Vriendenschaar B3Velocitas B3SporthoeveBodegraven10:30
21/03 15:00NIO B1Vriendenschaar B4WilgenringRotterdamonbekend
21/03 14:00Nieuwerkerk C2Vriendenschaar C1De Kleine VinkNieuwerkerk ad IJssel13:00
21/03 15:30Sperwers C1Vriendenschaar C2SportmotorRotterdam14:30
21/03 10:00IJsselvogels D3Vriendenschaar D2ZuidplasMoordrecht09:10
21/03 10:00Vriendenschaar E1Refleks E2SporthoeveBodegraven09:30
21/03 09:00Nieuwerkerk E9Vriendenschaar E2De Kleine VinkNieuwerkerk ad IJssel08:10
21/03 09:30Vriendenschaar F1Avanti / Post Makelaardij F2SporthoeveBodegraven09:00
21/03 10:00Vriendenschaar F2VIKO F2SporthoeveBodegravenonbekend

zaterdag 28 maart 2020

Datum/TijdThuisploegUitploegAccommodatiePlaatsVerzameltijd
28/03 18:20OZC 1Vriendenschaar 1De EnkRotterdam17:00
28/03 17:10OZC 2Vriendenschaar 2De EnkRotterdam15:50
28/03 21:05ONDO 3Vriendenschaar 3Westlandhal’s-Gravenzande19:50
28/03 18:15RWA A1Vriendenschaar A1RhoonRhoononbekend
28/03 16:10ONDO A5Vriendenschaar A2De HoeksteeHoek van Hollandonbekend
28/03 18:05Pernix B1Vriendenschaar B1De ZijlLeidenonbekend
28/03 12:00Vriendenschaar B2Avanti / Post Makelaardij B3SporthoeveBodegraven11:30
28/03 12:00ESDO B1Vriendenschaar B3SporthalKockengenonbekend
28/03 13:00Vriendenschaar B4Ventura Sport B1SporthoeveBodegravenonbekend
28/03 11:00Vriendenschaar C1Madjoe C2SporthoeveBodegraven10:20
28/03 10:00Vriendenschaar C2Excelsior C3SporthoeveBodegraven09:30
28/03 12:00Atlantis D1Vriendenschaar D1De PhoenixMijdrechtonbekend
28/03 09:00Vriendenschaar D2Reeuwijk D2SporthoeveBodegraven08:30
28/03 09:00KCC E1Vriendenschaar E1SchenkelCapelle ad IJssel08:05
28/03 09:00Vriendenschaar E2Gemini E1SporthoeveBodegraven08:30
28/03 10:30Nieuwerkerk F2Vriendenschaar F1De Kleine VinkNieuwerkerk ad IJssel09:40
28/03 10:00Victum F1Vriendenschaar F2WeteringhoekHoutenonbekend
28/03 12:45IJsselvogels G1Vriendenschaar G1ZuidplasMoordrechtonbekend
28/03 13:45Vriendenschaar G1Velocitas G2ZuidplasMoordrechtonbekend