Wedstrijdprogramma veld 2018

zaterdag 26 januari 2019

Datum/TijdThuisploegUitploegAccommodatiePlaatsVerzameltijd
26/01 19:45Vriendenschaar 1HKC 1SporthoeveBodegraven19:00
26/01 18:35Vriendenschaar 2HKC 3SporthoeveBodegraven17:50
26/01 14:20Vriendenschaar 5Vriendenschaar 4AppelgaardHardinxveld-Giessendam13:00
26/01 13:45Vriendenschaar A1Fiks A1SporthoeveBodegraven13:00
26/01 15:40Meervogels / Física A3Vriendenschaar A2De VeurZoetermeeronbekend
26/01 12:45Vriendenschaar B1Tjoba B1SporthoeveBodegraven12:00
26/01 11:45Vriendenschaar C1Synergo C1SporthoeveBodegraven11:05
26/01 14:40Meervogels / Física C3Vriendenschaar C2De VeurZoetermeeronbekend
26/01 10:00Nieuwerkerk D2Vriendenschaar D1De Kleine VinkNieuwerkerk ad IJssel09:10
26/01 10:45Vriendenschaar D2Nieuwerkerk D3SporthoeveBodegraven10:15
26/01 09:45Vriendenschaar E1IJsselvogels E2SporthoeveBodegraven09:15
26/01 10:00't Capproen E1Vriendenschaar E2De EendraghtHellevoetsluis08:40
26/01 11:00De Vinken F1Vriendenschaar F1De BoeiVinkeveenonbekend

zaterdag 2 februari 2019

Datum/TijdThuisploegUitploegAccommodatiePlaatsVerzameltijd
02/02 19:45Vriendenschaar 1Luno 1SporthoeveBodegraven19:00
02/02 18:35Vriendenschaar 2Luno 2SporthoeveBodegraven17:50
02/02 13:50Vriendenschaar 3KCR 5SporthoeveBodegraven13:15
02/02 16:10Olympia 5Vriendenschaar 4OlympiaSpijkenisse14:50
02/02 12:40Vriendenschaar A1Madjoe A1SporthoeveBodegraven11:55
02/02 15:00Olympia A2Vriendenschaar A2OlympiaSpijkenisse13:50
02/02 11:40Vriendenschaar B1Oranje Wit B2SporthoeveBodegraven10:55
02/02 09:40Vriendenschaar B2SDO / BlijWerkt B1SporthoeveBodegraven09:10
02/02 10:40Vriendenschaar C1Antilopen / Lancyr Deelen C1SporthoeveBodegraven10:00
02/02 14:10Korbis C3Vriendenschaar C2De DreefWaddinxveen13:20
02/02 16:15HKV / Ons Eibernest D1Vriendenschaar D1HKV/Ons EibernesthalDen Haag15:10
02/02 12:15KOAG D2Vriendenschaar D2Groene WeteringKrimpen ad IJssel11:15
02/02 10:00Nieuwerkerk E4Vriendenschaar E2De Kleine VinkNieuwerkerk ad IJssel09:10
02/02 09:00Meervogels / Física F2Vriendenschaar F1De VeurZoetermeeronbekend

zaterdag 9 februari 2019

Datum/TijdThuisploegUitploegAccommodatiePlaatsVerzameltijd
09/02 14:30Dubbel Zes '66 1Vriendenschaar 1GaslaanDen Haagonbekend
09/02 19:10SKF 4Vriendenschaar 2SKF-halVeenendaalonbekend
09/02 16:35DeetosSnel 5Vriendenschaar 3DeetosSnel-halDordrecht15:25
09/02 14:00Ventura Sport 3Vriendenschaar 4ApollohalStrijen12:35
09/02 13:15Vriendenschaar A2DES A2SporthoeveBodegraven12:45
09/02 13:05TOGO B1Vriendenschaar B1OmniumGoes11:00
09/02 12:10Luno B1Vriendenschaar B2De VaartLinschotenonbekend
09/02 17:25Fortuna / Delta Logistiek B5Vriendenschaar B3Fortuna-halDelft16:25
09/02 13:30OVVO / De Kroon C1Vriendenschaar C1OVVO-halMaarssenonbekend
09/02 12:15Vriendenschaar C2KCC / SO natural C2SporthoeveBodegraven11:45
09/02 10:15Vriendenschaar D1Dubbel Zes D1SporthoeveBodegraven09:45
09/02 11:15Vriendenschaar D2Phoenix D2SporthoeveBodegraven10:45
09/02 09:15Vriendenschaar E1Nikantes E1SporthoeveBodegraven08:45
09/02 09:00IJsselvogels F1Vriendenschaar F1ZuidplasMoordrecht08:10
09/02 11:05Vriendenschaar G1PKC / SWKGroep G1PKC-halPapendrechtonbekend
09/02 12:35ONDO G1Vriendenschaar G1PKC-halPapendrechtonbekend

zaterdag 16 februari 2019

Datum/TijdThuisploegUitploegAccommodatiePlaatsVerzameltijd
16/02 15:30De Vinken 1Vriendenschaar 1De BoeiVinkeveenonbekend
16/02 14:10De Vinken 2Vriendenschaar 2De BoeiVinkeveenonbekend
16/02 16:20PKC / SWKGroep 6Vriendenschaar 3PKC-halPapendrecht15:10
16/02 13:10Vriendenschaar 4KCR 9SporthoeveBodegraven12:30
16/02 14:10KZ Danaiden A1Vriendenschaar A1Leids RRCLeiden12:50
16/02 12:00Vriendenschaar A2Avanti A3SporthoeveBodegraven11:30
16/02 10:00ADO B1Vriendenschaar B1De Schenkel’s-Gravendeel08:35
16/02 11:00De Vinken B1Vriendenschaar B2De BoeiVinkeveenonbekend
16/02 17:00Futura B2Vriendenschaar B3ZuidhagheDen Haagonbekend
16/02 15:00Korbis C1Vriendenschaar C1De DreefWaddinxveen14:00
16/02 11:00Vriendenschaar C2Nieuwerkerk C3SporthoeveBodegraven10:30
16/02 10:00Vriendenschaar D2KCC / SO natural D2SporthoeveBodegraven09:30
16/02 09:00Vriendenschaar E2WION E1SporthoeveBodegraven08:30
16/02 09:00Vriendenschaar F1IJsselvogels F1SporthoeveBodegraven08:30

zaterdag 23 februari 2019

Datum/TijdThuisploegUitploegAccommodatiePlaatsVerzameltijd
23/02 10:00Vriendenschaar 4Ventura Sport 3SporthoeveBodegraven09:20
23/02 12:00Nieuwerkerk C3Vriendenschaar C2De Kleine VinkNieuwerkerk ad IJssel11:10

zaterdag 2 maart 2019

Datum/TijdThuisploegUitploegAccommodatiePlaatsVerzameltijd
02/03 14:00Vriendenschaar 4Olympia 5SporthoeveBodegraven13:20
02/03 12:50Vriendenschaar A2Refleks A2SporthoeveBodegraven12:20
02/03 11:50Vriendenschaar B2ESDO B1SporthoeveBodegraven11:20
02/03 10:50Vriendenschaar B3Futura B2SporthoeveBodegraven10:20
02/03 09:50Vriendenschaar D1Die Haghe D2SporthoeveBodegraven09:20
02/03 10:00Maassluis E3Vriendenschaar E1OlympiaMaassluis09:00

zaterdag 9 maart 2019

Datum/TijdThuisploegUitploegAccommodatiePlaatsVerzameltijd
09/03 18:00Vriendenschaar 1Tiel '72 1SporthoeveBodegraven17:15
09/03 16:50Vriendenschaar 2Tiel '72 2SporthoeveBodegraven16:05
09/03 19:10Vriendenschaar 3Kinderdijk 4SporthoeveBodegraven18:35
09/03 15:40Vriendenschaar 4Triade 4SporthoeveBodegraven15:00
09/03 14:30Vriendenschaar A1Velocitas A1SporthoeveBodegraven13:45
09/03 12:40Gemini A1Vriendenschaar A2De MammoetGouda11:50
09/03 13:30Vriendenschaar B1Swift B1SporthoeveBodegraven12:45
09/03 11:30Vriendenschaar B2Reeuwijk B1SporthoeveBodegraven11:00
09/03 10:30Vriendenschaar B3IJsselvogels B2SporthoeveBodegraven10:00
09/03 12:30Vriendenschaar C1IJsselvogels C1SporthoeveBodegraven11:50
09/03 11:00Meervogels / Física D2Vriendenschaar D1De VeurZoetermeeronbekend
09/03 09:30Vriendenschaar E1Twist E2SporthoeveBodegraven09:00
09/03 09:00Vitesse E3Vriendenschaar E2BongerdhalBarendrecht08:00
09/03 09:30Vriendenschaar F1OVVO / De Kroon F1SporthoeveBodegraven09:00

zaterdag 16 maart 2019

Datum/TijdThuisploegUitploegAccommodatiePlaatsVerzameltijd
16/03 18:30ACKC 1Vriendenschaar 1De JagerGiessen16:55
16/03 17:20ACKC 2Vriendenschaar 2De JagerGiessen15:45
16/03 16:50OZC 3Vriendenschaar 3De EnkRotterdam15:40
16/03 14:00Vriendenschaar 4Maassluis 5SporthoeveBodegraven13:20
16/03 18:15Achilles A2Vriendenschaar A1Sportcampus ZuiderparkDen Haagonbekend
16/03 14:05KOAG B2Vriendenschaar B1Groene WeteringKrimpen ad IJssel12:50
16/03 13:00Vriendenschaar B2Atlantis B1SporthoeveBodegraven12:30
16/03 12:15Twist B2Vriendenschaar B3WestwijkVlaardingen11:15
16/03 13:00Fiducia C1Vriendenschaar C1EuropahalVleutenonbekend
16/03 12:00Vriendenschaar C2Phoenix C1SporthoeveBodegraven11:30
16/03 11:00Vriendenschaar D1Twist D1SporthoeveBodegraven10:30
16/03 10:00Vriendenschaar D2IJsselvogels D2SporthoeveBodegraven09:30
16/03 09:00Nikantes E1Vriendenschaar E1Het SportgebouwHoogvlietonbekend
16/03 09:00Vriendenschaar E2RWA E3SporthoeveBodegraven08:30
16/03 09:00Vriendenschaar F1Atlantis F1SporthoeveBodegraven08:30
16/03 12:00Vriendenschaar G1ONDO G1De HoeksteeHoek van Hollandonbekend
16/03 13:30Dijkvogels G4Vriendenschaar G1De HoeksteeHoek van Hollandonbekend

zaterdag 23 maart 2019

Datum/TijdThuisploegUitploegAccommodatiePlaatsVerzameltijd
23/03 18:30Vriendenschaar 1Fortissimo 1SporthoeveBodegraven17:45
23/03 17:20Vriendenschaar 2Fortissimo 2SporthoeveBodegraven16:35
23/03 16:10Vriendenschaar 3Olympia 3SporthoeveBodegraven15:35
23/03 16:20Triade 4Vriendenschaar 4De ReigerGroot Ammers14:55
23/03 15:00Vriendenschaar A1Weidevogels A1SporthoeveBodegraven14:15
23/03 12:15Refleks A2Vriendenschaar A2De SchilpRijswijk11:15
23/03 14:00Vriendenschaar B1Sporting Delta B2SporthoeveBodegraven13:15
23/03 13:00ESDO B1Vriendenschaar B2SporthalKockengenonbekend
23/03 12:00Vriendenschaar B3Phoenix B2SporthoeveBodegraven11:30
23/03 13:00Vriendenschaar C1MIA C1SporthoeveBodegraven12:20
23/03 13:00Die Haghe D2Vriendenschaar D1Sportcampus ZuiderparkDen Haagonbekend
23/03 11:00Vriendenschaar D2Avanti D3SporthoeveBodegraven10:30
23/03 10:00Vriendenschaar E1Maassluis E3SporthoeveBodegraven09:30
23/03 10:00Nieuwerkerk E5Vriendenschaar E2De Kleine VinkNieuwerkerk ad IJssel09:10
23/03 09:00OVVO / De Kroon F1Vriendenschaar F1OVVO-halMaarssenonbekend

zaterdag 30 maart 2019

Datum/TijdThuisploegUitploegAccommodatiePlaatsVerzameltijd
30/03 19:15HKC 1Vriendenschaar 1HoogravenUtrechtonbekend
30/03 18:05HKC 3Vriendenschaar 2HoogravenUtrechtonbekend
30/03 13:55Vriendenschaar 4Vriendenschaar 5SporthoeveBodegraven13:15
30/03 13:25Fiks A1Vriendenschaar A1Sporthal De CuylOegstgeestonbekend
30/03 12:45Vriendenschaar A2Meervogels / Física A3SporthoeveBodegraven12:15
30/03 13:00Tjoba B1Vriendenschaar B1OmniumGoes10:55
30/03 10:00Phoenix B2Vriendenschaar B3OosterpoortZoetermeeronbekend
30/03 12:00Synergo C1Vriendenschaar C1LoevenhoutsedijkUtrechtonbekend
30/03 11:45Vriendenschaar C2Meervogels / Física C3SporthoeveBodegraven11:15
30/03 10:45Vriendenschaar D1Nieuwerkerk D2SporthoeveBodegraven10:15
30/03 14:00Nieuwerkerk D3Vriendenschaar D2De Kleine VinkNieuwerkerk ad IJssel13:10
30/03 11:00IJsselvogels E2Vriendenschaar E1ZuidplasMoordrecht10:10
30/03 09:45Vriendenschaar E2't Capproen E1SporthoeveBodegraven09:15
30/03 09:45Vriendenschaar F1De Vinken F1SporthoeveBodegraven09:15